• Programma

    DatumTeamWedstrijdScheidsrechtersVeldPlaats
    1 oktober 10:00NKV F1Flash F2 - NKV F1H.G.W. (Hetty) van Grinsven (Scheidsrechter)1aK50 A
    1 oktober 10:30NKV D1Ready '60 D1 - NKV D1M. (Mike) Meinen (Scheidsrechter)1K40
    1 oktober 11:00NKV A1NKV A1 - Mariarade A1D (Dennis) van Kemenade (Scheidsrechter)1aK40
    1 oktober 11:00NKV B1Eymerick B1 - NKV B1L (Leon) van Velsum (Scheidsrechter)1G
    1 oktober 12:45NKV C1DSC C2 - NKV C1Afgeschermd (Scheidsrechter)3K40
    1 oktober 13:30NKV 3Ready '60 2 - NKV 3R. (Roel) van Alphen (Scheidsrechter)1K40
    1 oktober 15:15NKV 2Koveni 2 - NKV 21K40
    1 oktober 16:45NKV 1Koveni 1 - NKV 1F (Frank) Timmer (Scheidsrechter)1K40
    8 oktober 09:30NKV F1NKV F1 - Nijnsel F1Afgeschermd (Scheidsrechter)2K24 A
    8 oktober 10:00NKV D1NKV D1 - SDO (V) D2L. (Liza) van Loo (Scheidsrechter)3K40
    8 oktober 10:30NKV A1DSC A3 - NKV A1G. (Gilles) van Duijn (Scheidsrechter)1K40
    8 oktober 11:00NKV C1NKV C1 - Klimop (A) C1D (Daan) Driessen (Scheidsrechter)3K40
    8 oktober 12:00NKV B1NKV B1 - DSC B2K.J. (John) Kraaijeveld (Scheidsrechter)3K40
    8 oktober 12:30NKV 3NKV 3 - Rust Roest 6T (Tim) Wigmans (Scheidsrechter)5K40
    8 oktober 12:45NKV 2NKV 2 - Zwaluwen 21aK40
    8 oktober 14:30NKV 1NKV 1 - Zwaluwen 1H.T. (Erik) Vroon (Scheidsrechter)1aK40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.KCD 1 - NKV 111 - 12
    24 sep.OEC 2 - NKV 318 - 12
    24 sep.KCD 2 - NKV 212 - 6
    24 sep.DKB D1 - NKV D19 - 1
    24 sep.Stip C1 - NKV C12 - 6
    24 sep.OEC B1 - NKV B112 - 8
    24 sep.KVS '17 A1 - NKV A11 - 20
    19 sep.Nijnsel F1 - NKV F13 - 8 (1 - 1)
    17 sep.NKV 1 - DKB 112 - 10
    17 sep.Klimop (A) C1 - NKV C13 - 3
    17 sep.NKV 2 - DKB 210 - 15
    17 sep.DSC B2 - NKV B17 - 6
    17 sep.Rust Roest 6 - NKV 322 - 6
    17 sep.SDO (V) D2 - NKV D17 - 1
    15 sep.NKV A1 - Eymerick A110 - 4
    10 sep.EKCA/CIBOD 1 - NKV 114 - 7
    10 sep.EKCA/CIBOD 2 - NKV 210 - 8
    10 sep.NKV 3 - Ready '60 211 - 15
    10 sep.NKV B1 - Eymerick B111 - 14
    10 sep.NKV C1 - DSC C24 - 3
    10 sep.NKV D1 - Ready '60 D11 - 20
    10 sep.NKV F1 - Flash F213 - 2 (1 - 0)
  • Verjaardagen

    VerjaardagVolledigenaam
    30 sepTjaard Sijpkes
    2 oktBart van den Heuvel
    2 oktMarion Wunderink
    3 oktLars Smits
    4 oktRuben van de Kruijs
    4 oktSofie Oomen
    9 oktBert Grooten
    10 oktAnouk Cramer
    13 oktYolanda Loos
    15 oktTon van der Heiden
    17 oktMargareth Olmanst
    18 oktEsther van Heeswijk
    20 oktLuuk Messerschmidt
  • Verenigingsactiviteiten


    okt
    02

    Formule 1

    Clubhuis

    F1 (Max) kijken

    Deze activiteit duurt van 13:30 t/m 15:30 uur

    okt
    08

    Sjors Sportief / Introductietrainingen

    Algemeen

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 11:30 uur

    okt
    15

    Bingo

    Clubhuis

    Muziekbingo en een lekker broodje knakworst; Ook voor broertjes en zusjes

    Deze activiteit duurt van 12:00 t/m 13:30 uur

    okt
    19

    ALV

    Clubhuis

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:00 uur