• Nieuws KTC juni 2025

  • Zomertrainingen 
     
    Wie wil kan in de zomermaanden komen koppelschieten op donderdagavond.

    Als er voldoende animo is bij de jeugd starten we daar om 18.30 mee en daarna om 20.00 met oudere jeugd en senioren. (3,5 mtr paal). 
     
    Vanaf dinsdag 19 augustus starten de reguliere trainingen weer. 
     
     
     
     
    Teamindelingen seizoen 2025-2026
    Mogelijk verschijnen komende week in de KNKV APP de teams. Deze zijn met name bij de jongste jeugd nog even onder voorbehoud. Zoals ook afgelopen dinsdag in de ouderavond uitgelegd zijn er nieuwe regels bij de bond.
    Er wordt nu met een "band" breedte gewerkt waarbij we bij de 4 tallen max 2 jaar leeftijdsverschil mogen hebben en bij 8 tallen 3 jaar.  We willen even kijken hoe we ingedeeld zijn en wat de mogelijkheden met 4-tal of 8-tal is om zo de leukste competitie te kunnen spelen.
     
    In de week van 27 tot 4 juli kunnen de verenigingen de teams opgeven en dan gaat de bond aan het werk met de indelingen. Wij wachten als KTC die even af en bepalen dan ook wat we gaan doen met de exacte invulling van de teams.
    Wij hopen half juli dit wel te kunnen afronden.
     
    Er zijn een aantal wensen kenbaar gemaakt, daar zullen we zo veel mogelijk  rekening mee houden. Als de indeling definitief is zullen we dit ook communiceren middels een nieuwsbrief en/of artikel op de site.  Tot die tijd kan het dus zijn dat er nog geschoven wordt, uiteraard zullen we je daar dan ook over informeren.
     
    Fijne vakantie namens de KTC