• NKV D1 zaalcompetitie

  • NKV D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuijten, PimTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NKV D1 ( D-jeugd BK D-071 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DKB D11212001472712024
    2Klimop (A) D11271484622215
    3NKV D11271472541815
    4Tilburg D21260688652312
    5SDO (V) D2125258072812
    6Stip D1123094689-436
    7KVS '17 D112001216164-1480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kruijs, Ruben van deTeamspeler
    Kuijten, LolaTeamspeler
    Oomen, SofieTeamspeler
    Verkooijen, NovaTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    NKV D1

    D-jeugd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd