• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieVeldDetails
    za 24-02-202409:25NKV B1 - SDO (V) B2Afgeschermd (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 24-02-202410:25NKV 4 - DSC 6M (Mike) Bekkers (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 24-02-202411:35NKV 2 - Rust Roest 4J (Joost) Bijsterveld (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 24-02-202412:10DOT (O) C1 - NKV C1M. (Mara) van de Westelaken (Scheidsrechter)MondriaanVeld 1
    za 24-02-202412:15Klimop (A) D1 - NKV D1I. (Iris) Ermens (Scheidsrechter)De SchopVeld 1
    za 24-02-202412:50NKV 1 - Tiel '72 1Afgeschermd (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 24-02-202414:55DSC 7 - NKV 3C. (Coen) Spoor (Scheidsrechter)De VijfkampVeld 1
    za 02-03-202409:00NKV D1 - DKB D1S. (Sara) Everhardus (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 02-03-202410:00NKV C1 - Ready '60 C1J. (Jochem) Loos (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 02-03-202411:00NKV B1 - Ready '60 B1T (Tom) de Laat (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 02-03-202411:10DSC E3 - NKV E1W. (Wouter) Brink (Scheidsrechter)De VijfkampVeld 1 B
    za 02-03-202412:00NKV 3 - PSV/lifovragen.nl 3T (Tim) Wigmans (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 02-03-202415:00Keizer Karel 2 - NKV 2G (Gerrit) Bilderbeek (Scheidsrechter)De BoogVeld 1
    za 02-03-202417:00HKC (U) 1 - NKV 1V. (Victor) de Haan (Scheidsrechter)HoogravenVeld 1
    za 09-03-202411:00NKV E1 - OEC E2M. (Merel) Bell (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1 A
    za 09-03-202412:00NKV D1 - Tilburg D2Q. (Quinty) van den Brink (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 09-03-202413:00NKV C1 - Klimop (A) C1K (Kelly) Slaats (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 09-03-202414:00NKV B1 - DSC B2Afgeschermd (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 09-03-202414:15SDO (V) 3 - NKV 3W. (Wietze) Meijer (Scheidsrechter)De AtalantaVeld 1
    za 09-03-202415:00NKV 4 - Rust Roest 5R (Robin) Messerschmidt (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 09-03-202415:10Kesteren 2 - NKV 2De LeedeVeld 1
    za 09-03-202416:50SDO (V) 1 - NKV 1De AtalantaVeld 1
    za 16-03-202409:45DKB B1 - NKV B1J (Jeroen) Koopmanschap (Scheidsrechter)Naestenbest (zaal)Veld 1
    za 16-03-202412:30Stip D1 - NKV D1J. (Jan-Willem) Muller (Scheidsrechter)De HazelaarVeld 1
    za 16-03-202413:30OEC 2 - NKV 4A. (Ad) van der Lee (Scheidsrechter)SuytkadeVeld 1
    za 16-03-202415:30NKV E1 - SDO (V) E4C. (Caya) Vernes (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1 A
    za 16-03-202416:30NKV 3 - Ready '60 3N. (Nik) van den Heuvel (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 16-03-202417:40NKV 2 - Animo 4M. (Meike) Leenders (Scheidsrechter)De HongermanVeld 1
    za 16-03-202418:50NKV 1 - SkunK 1De HongermanVeld 1
    za 23-03-202410:15KVS '17 D1 - NKV D1DioscurenPollux
  • Veldindeling